BRAKUJE CI MOTYWACJI DO DZIAŁANIA? SPRÓBUJ TEGO!

Ile razy to myślałeś:

  • Poszedłbym pobiegać, ale samemu tak się nie chce…
  • Nauczyłbym się angielskiego tylko może w grupie byłoby raźniej?
  • Zrzuciłabym kilka kilo. A może z kimś będzie łatwiej?

 

I dla wielu osób, robinie czegoś RAZEM, dopingując się nawzajem okazuje się idealnym rozwiązaniem. Spełniają się cele, spełniają się marzenia.

DLATEGO. Jeśli masz przed sobą problem zawodowy. Być może przejście na działalność, albo powrót na etat, zmianę stanowiska lub awans, ALE brak Ci motywacji to możesz wesprzeć się INNĄ OSOBĄ I RAZEM Z NIĄ REALIZOWAĆ CEL.

Jak?

NA COACHINGU GRUPOWYM W PARZE Z KIMŚ KTO MA PODOBNY PROBLEM ALBO CEL DO OSIĄGNIĘCIA.

Ta osobo to może być kolega, koleżanka z pracy, znajomy, sąsiad, mąż, żona, partner w biznesie, albo ktoś z kim Ty chcesz założyć firmę. Ważne, żebyś czuł się z tą osoba dobrze podczas procesu.

Ostatnio dostałam kilka zapytań od osób, które wspólnie chciałby założyć mały biznes, ale obie mają podobne obawy i strachy „jak to będzie”.  Wspólnie chciałyby ułożyć plan działania, podzielić obowiązki i razem zacząć pracować.

Dla takich osób rozwiązaniem będzie coaching w parach. Pracując razem, w tandemie nie tylko otrzymujesz wsparcie od coacha, ale DODATKOWO wsparcie drugiej osoby. Osoby TAKA SAMO zmotywowanej co TY.

Razem przechodzicie przez obawy, zagrożenia, razem odnajdujecie mocne strony, razem budujecie plan działania i go realizujecie.

Zupełnie przypadkiem…  proces coachingu kariery jest także siłą rzeczy tańszy😊

LINK do nagrania gdzie wyjaśniam istotę coachingu grupowego

#AgnieszkaMP #coaching #coachingirekrutacja #kryzys #biznes #praca