W moim życiu nastały zmiany i musiałam podjąć ważne decyzje. Spotkania z Agnieszką pomogły mi w wyborze drogi życiowej i ukierunkowały mnie. Po każdej sesji czułam się silniejsza i bardziej pewna siebie. Odpowiedziałam sobie na pytanie: Czego chce od życia i jak…

Patrycja

Sektor wydawniczy

przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. Referencje

Referencje

Od samego początku naszego procesu Agnieszka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, dynamicznie reagowała na nieprzewidziane sytuację, rozmowę z klientem opiera na silnej postawie etycznej i uczciwość wobec drugiej osoby. Co mnie najbardziej ujęło to jej bezpośredni sposób komunikacji i skupienie się na rozwiązaniu problemu (zagadnienie) w związku z którym się z nią skontaktowałem. Przy jej wsparciu udało się to rozwiązać w bardzo krótkim czasie.

Tomek

Customer Support - bankowość

Agnieszka pomogła mi w planowaniu i organizacji pracy. W trakcie naszych spotkań uświadomiłam sobie jakie mogę stosować metody by sama zmotywować się do dalszego działania, szczególnie w momentach spadku energii; jak planować i co zrobić by moja praca była bardziej efektywna.

Agnieszka jest bardzo pozytywną, energiczną osobą, która potrafi dodać skrzydeł rozmówcy, zmotywować do realizacji kolejnych wyzwań zawodowych. Przez rozmowę i zadawanie trafnych pytań sprawia, że uczestnik coachingu sam wyciąga wnioski, odnajduje rozwiązanie danej sytuacji – i to jest niesamowite!

Agnieszko dziękuję Ci bardzo za pomoc .

Patrycja

Sektor doradztwa - prywatna firma

Agnieszka, bardzo Ci dziękuję za Twój czas, Twoje rady i spostrzeżenia. Pomogłaś mi zdać sobie sprawę, które sprawy są dla mnie priorytetowe oraz jak planowane decyzje mogą wpłynąć na ważne dla mnie obszary. Spotkanie z Tobą pomogło mi również odzyskać spokój w relatywnie trudnej sytuacji i zdać sobie sprawę ze swoich atutów. Rezultatem sesji z Tobą wiedziałem, w którym kierunku działać. Dziękuję!

Marcin

Sektor doradczo - konsultacyjny

Agnieszkę poznałam, kiedy podjęłam decyzję, aby po 10 latach zmienić pracę, decyzja odważna i chciałam się za to zabrać z pełnym profesjonalizmem. I taka właśnie jest współpraca z Agnieszką., która  pomogła mi uporządkować moje osiągnięcia zawodowe i nadać im odpowiednią rangę, a przede wszystkim uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Z pomocą Agnieszki stworzyłam zawodowy życiorys i przygotowywałam się do rozmów z potencjalnymi pracodawcami, dostając wiele ciekawych wskazówek. Współpracę z Agnieszką polecam każdemu, kto stoi przed nowymi wyzwaniami zawodowymi, a także wszystkim, którzy chcą usystematyzować swój profesjonalny dorobek. Szczerze rekomenduję !!

Karolina

e-commerce

Wielkie dzięki za wszystko! Spotkania z Tobą nie dość, że wyciągnęły mnie z dołka, to dały mi kopa do działania, priorytetyzowania spraw, odpowiedniego organizowania codzienności… I jeszcze łatwiej jest mi odmawiać, gdy coś mi nie do końca pasuje (zawodowo i prywatnie). Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, ale dzięki Tobie ruszyłam   z miejsca i czego bym nie robiła, nie poddaje się 🙂

Anna

Sektor informatyczny

Dzięki Agnieszce moje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia zostały usystematyzowane, a cele i plany skonkretyzowane. Czuję się przygotowany i zmotywowany, aby zmierzyć się z wymaganiami rynku pracy.

Paweł

Sektor Sprzedaży Chemia

Referencje od firm

Menu