Poszedłem na sesję coachingową spodziewając się wysłuchania motywacyjnej przemowy w stylu Briana Tracy. Na miejscu okazało się, że coach raczej słucha niż mówi, więc przemowę, której miałem nadzieję wysłuchać, musiałem wygłosić ja sam – do siebie. Nie było to łatwe, bo okazało…
Adam
39 lat, architekt
przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. Referencje

Referencje

LinkedIn

Agnieszka jest profesjonalistką. Współpraca z nią to wielka przyjemność. Daje mega wsparcie i zachęca do działania. Przekazywane wskazówki są konkretne i wartościowe. Energia ogromna. Polecam całym sercem wszystkim, którzy utknęli w jednym miejscu, bez wiary w siebie i swoje możliwości. Dziękuję ❤️❤️❤️

Paulina
sektor, HoReCa, Manager

У меня была возможность познакомиться с Agnieszka на пробной сессии и я осталась очень довольна! Agnieszka, спасибо вам большое за этот опыт, у меня появились ответы на мои внутренние вопросы и еще больше уверенности, что я иду в правильном направлении

Elizaveta
IT

Serdecznie polecam Agnieszkę każdemu, kto gdzieś się pogubił na swojej drodze zawodowej. Agnieszka to energia, profesjonalizm, szczerość i uczciwość zawodowa – wspaniałe cechy, które dają takiego kopa, że może być tylko lepiej!

Monika
Eventy

Очень понравилась наша часовая сессия – Агнежка позитивная и открытая, отлично говорит по-русски, у нас не возникло недопониманий. Дала хорошие наводки на полезные материалы, также пояснила множество моментов в карьере, которые меня волновали. Очень признательна за встречу!

Ann
Digital Marketing

Od samego początku naszego procesu Agnieszka wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, dynamicznie reagowała na nieprzewidziane sytuację, rozmowę z klientem opiera na silnej postawie etycznej i uczciwość wobec drugiej osoby. Co mnie najbardziej ujęło to jej bezpośredni sposób komunikacji i skupienie się na rozwiązaniu problemu (zagadnienie) w związku z którym się z nią skontaktowałem. Przy jej wsparciu udało się to rozwiązać w bardzo krótkim czasie.

TOMEK
Obsługa Klienta

Agnieszka jest stu procentową profesjonalistką i jednocześnie wspaniałą osobą. Spotkania i praca z nią to była ogromna przyjemność. Z jednej strony czułam się, jakbym spotykała się z wieloletnią przyjaciółką z drugiej zaś, jej wiedza, zaangażowanie, zapał sprawiały, że byłam pewna, ze jestem w dobrych rękach. Podczas każdej naszej sesji była skoncentrowana całkowicie na mnie, moich problemach i możliwościach.
Trafiłam do Agnieszki w głębokim kryzysie zawodowym, po długotrwałym przebywaniu w toksycznej relacji zawodowej, pozbawiona wiary w siebie. To Agnieszka odnalazła we mnie wszystko co najlepsze, udowodniła mi ile jestem warta, jak cenna jest moja wiedza i dzięki niej silniejsza ruszyłam na przód. Pomogła mi również w ukształtowaniu mojej dalszej drogi zawodowej, pomogła mi w przygotowaniu atrakcyjnego CV i udzieliła wielu cennych wskazówek dotyczących rynku pracy.
Kontakt z Agnieszka polecam wszystkim, którzy nie czują się dobrze w swoim aktualnym miejscu pracy, borykają się z wypaleniem zawodowym, przebywają w niezdrowych relacjach zawodowych , nie są zadowoleni ze swojej ścieżki zawodowej i pragną zmiany albo mają problem ze znalezieniem pracy lub po prostu chcą zmienić pracę ale nie mają odwagi czy wiedzy jak się właściwie za to zabrać.
Dzięki Tobie uwierzyłam, że jeszcze wiele sukcesów przede mną.

Małgorzata
HR

Referencje od firm