Na spotkanie z Agnieszką umówiłam się, ponieważ potrzebowałam pomocy w przygotowaniu cv. Na spotkanie poszłam roztrzęsiona i przestraszona. Agnieszka okazała się być osobą ciepłą, życzliwą i pozytywnie nastawioną do życia. W ciągu niespełna dwóch godzin pokazała mi, że nie jest tak źle.…

G.

Sektor wydawniczy

przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. Referencje

Referencje

Agnieszka, bardzo Ci dziękuję za Twój czas, Twoje rady i spostrzeżenia. Pomogłaś mi zdać sobie sprawę, które sprawy są dla mnie priorytetowe oraz jak planowane decyzje mogą wpłynąć na ważne dla mnie obszary. Spotkanie z Tobą pomogło mi również odzyskać spokój w relatywnie trudnej sytuacji i zdać sobie sprawę ze swoich atutów. Rezultatem sesji z Tobą wiedziałem, w którym kierunku działać. Dziękuję!

Marcin

Sektor doradczo - konsultacyjny

Agnieszkę poznałam, kiedy podjęłam decyzję, aby po 10 latach zmienić pracę, decyzja odważna i chciałam się za to zabrać z pełnym profesjonalizmem. I taka właśnie jest współpraca z Agnieszką., która  pomogła mi uporządkować moje osiągnięcia zawodowe i nadać im odpowiednią rangę, a przede wszystkim uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Z pomocą Agnieszki stworzyłam zawodowy życiorys i przygotowywałam się do rozmów z potencjalnymi pracodawcami, dostając wiele ciekawych wskazówek. Współpracę z Agnieszką polecam każdemu, kto stoi przed nowymi wyzwaniami zawodowymi, a także wszystkim, którzy chcą usystematyzować swój profesjonalny dorobek. Szczerze rekomenduję !!

Karolina

e-commerce

Wielkie dzięki za wszystko! Spotkania z Tobą nie dość, że wyciągnęły mnie z dołka, to dały mi kopa do działania, priorytetyzowania spraw, odpowiedniego organizowania codzienności… I jeszcze łatwiej jest mi odmawiać, gdy coś mi nie do końca pasuje (zawodowo i prywatnie). Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, ale dzięki Tobie ruszyłam   z miejsca i czego bym nie robiła, nie poddaje się 🙂

Anna

Sektor informatyczny

Dzięki Agnieszce moje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia zostały usystematyzowane, a cele i plany skonkretyzowane. Czuję się przygotowany i zmotywowany, aby zmierzyć się z wymaganiami rynku pracy.

Paweł

Sektor Sprzedaży Chemia

Z każdego spotkania z Agnieszką wynoszę większą pewność siebie, radość z życia i wykonywanych przez mnie obowiązków. Po każdej sesji wzrasta też moje poczucie zadowolenia z siebie.
Moje pierwsze spotkanie z Agą miało miejsce w momencie kiedy zmieniła się moja sytuacja zawodowa i nie byłam pewna czy sprostam oczekiwaniom przełożonych oraz współpracowników.
Agnieszka jako Coutch pomogła mi w poukładaniu sobie priorytetów i upewnieniu się iż poradzę sobie z nowymi wyzwaniami. To bardzo pozytywna osoba. Nie tylko zaraża swoim optymizmem, ale sama Jej obecność i sposób podejścia powoduje, że odpowiedzi na zadawane pytania – nie zawsze proste – same klarują się w mojej głowie. Po przedyskutowaniu tematów z Nią właściwie nie ma spraw, które stanowią problem.
Wszystko wydaje się łatwe zapewne w dużej mierze, dzięki doświadczeniu i bogatej wiedzy Agnieszki.

EM

Retil

“Coaching” – to magiczne słowo, które znałam i wydawało mi się, że znam dopóki nie miałam okazji skorzystać. Zawsze trapiły mnie relacje biznesowe (…). Pomimo dużego doświadczenia związanego z uczestniczeniem w rozmowach rekrutacyjnych zawsze zastanawiałam się, czy to co mnie się wydaje rzeczywiście znajduje odzwierciedlenie w postrzeganiu mojej osoby przez rekturerów.
(…) Przede mną praca nad sobą i nie zapominanie o jednym “Postaw się w sytuacji drugiej osoby” (współpracownika, przełożonego itp.)
Polecam wszystkim tym, którzy znajdują się na początku drogi zawodowej, jak również tym którzy mają trudności w relacjach biznesowych oraz tym którzy mają problemy z ustaleniem dokąd zmierzają.”

Kasia

Sektor handlowy/retail

Referencje od firm

Menu