Coaching z Agnieszką naprawdę mnie zaskoczył.  Z jednej strony mam poczucie, że był przeprowadzony zupełnie nieinwazyjnie, z drugiej strony pytania były tak pogłębione, że sięgnęły obszarów, do których nigdy nie dawałam sobie szansy sięgnąć sama. Efekt – zdumiewający. Nie sądziłam, że odpowiedzi…

Ula

Sektor nieruchomości

przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. Referencje

Referencje

Agnieszka, bardzo Ci dziękuję za Twój czas, Twoje rady i spostrzeżenia. Pomogłaś mi zdać sobie sprawę, które sprawy są dla mnie priorytetowe oraz jak planowane decyzje mogą wpłynąć na ważne dla mnie obszary. Spotkanie z Tobą pomogło mi również odzyskać spokój w relatywnie trudnej sytuacji i zdać sobie sprawę ze swoich atutów. Rezultatem sesji z Tobą wiedziałem, w którym kierunku działać. Dziękuję!

Marcin

Sektor doradczo - konsultacyjny

Agnieszkę poznałam, kiedy podjęłam decyzję, aby po 10 latach zmienić pracę, decyzja odważna i chciałam się za to zabrać z pełnym profesjonalizmem. I taka właśnie jest współpraca z Agnieszką., która  pomogła mi uporządkować moje osiągnięcia zawodowe i nadać im odpowiednią rangę, a przede wszystkim uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. Z pomocą Agnieszki stworzyłam zawodowy życiorys i przygotowywałam się do rozmów z potencjalnymi pracodawcami, dostając wiele ciekawych wskazówek. Współpracę z Agnieszką polecam każdemu, kto stoi przed nowymi wyzwaniami zawodowymi, a także wszystkim, którzy chcą usystematyzować swój profesjonalny dorobek. Szczerze rekomenduję !!

Karolina

e-commerce

Wielkie dzięki za wszystko! Spotkania z Tobą nie dość, że wyciągnęły mnie z dołka, to dały mi kopa do działania, priorytetyzowania spraw, odpowiedniego organizowania codzienności… I jeszcze łatwiej jest mi odmawiać, gdy coś mi nie do końca pasuje (zawodowo i prywatnie). Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, ale dzięki Tobie ruszyłam   z miejsca i czego bym nie robiła, nie poddaje się 🙂

Anna

Sektor informatyczny

Dzięki Agnieszce moje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia zostały usystematyzowane, a cele i plany skonkretyzowane. Czuję się przygotowany i zmotywowany, aby zmierzyć się z wymaganiami rynku pracy.

Paweł

Sektor Sprzedaży Chemia

Z każdego spotkania z Agnieszką wynoszę większą pewność siebie, radość z życia i wykonywanych przez mnie obowiązków. Po każdej sesji wzrasta też moje poczucie zadowolenia z siebie.
Moje pierwsze spotkanie z Agą miało miejsce w momencie kiedy zmieniła się moja sytuacja zawodowa i nie byłam pewna czy sprostam oczekiwaniom przełożonych oraz współpracowników.
Agnieszka jako Coutch pomogła mi w poukładaniu sobie priorytetów i upewnieniu się iż poradzę sobie z nowymi wyzwaniami. To bardzo pozytywna osoba. Nie tylko zaraża swoim optymizmem, ale sama Jej obecność i sposób podejścia powoduje, że odpowiedzi na zadawane pytania – nie zawsze proste – same klarują się w mojej głowie. Po przedyskutowaniu tematów z Nią właściwie nie ma spraw, które stanowią problem.
Wszystko wydaje się łatwe zapewne w dużej mierze, dzięki doświadczeniu i bogatej wiedzy Agnieszki.

EM

Retil

“Coaching” – to magiczne słowo, które znałam i wydawało mi się, że znam dopóki nie miałam okazji skorzystać. Zawsze trapiły mnie relacje biznesowe (…). Pomimo dużego doświadczenia związanego z uczestniczeniem w rozmowach rekrutacyjnych zawsze zastanawiałam się, czy to co mnie się wydaje rzeczywiście znajduje odzwierciedlenie w postrzeganiu mojej osoby przez rekturerów.
(…) Przede mną praca nad sobą i nie zapominanie o jednym “Postaw się w sytuacji drugiej osoby” (współpracownika, przełożonego itp.)
Polecam wszystkim tym, którzy znajdują się na początku drogi zawodowej, jak również tym którzy mają trudności w relacjach biznesowych oraz tym którzy mają problemy z ustaleniem dokąd zmierzają.”

Kasia

Sektor handlowy/retail

Referencje od firm

Menu