Jestem bardzo zadowolona! Mówiąc krótko… spotkanie coachingowe uporządkowało mi, a zarazem uświadomiło moje umiejętności i postawę do otoczenia / życia. Do dnia coachingu nie zdawałam sobie sprawy, że cechy, które posiadam są postrzegane, jako „walor dodatni” i że mogę to pozytywnie wykorzystać…
Marta
Sektor nieruchomości
przeczytaj całość

Referencje

LinkedIn
LinkedIn

Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie, niezwykle cenne dla mnie. Szkoda że dopiero teraz zdecydowałam się na zrobienie testu Gallupa, on naprawdę wiele mi wyjaśnił, nakierował na dalsze kroki zawodowe. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :).

Katarzyna, sektor marketingu

Katarzyna, sektor marketingu

Całkiem niedawno miałem przyjemność odbyć serię spotkań coachingowych z Agnieszką. Głównym problemem było wypalenie zawodowe i chęć przebranżowienia. Na “dzień dobry” wykonałem testy Gallupa, które rzuciły nowe światło na moje umiejętności i predyspozycje. Kolejne spotkania to analizowanie tego co chciałbym robić w przyszłości, określenie potrzebnych umiejętności oraz praca nad nowym CV. Obecnie jestem na etapie zdobywania umiejętności i poszerzania wiedzy, by sprostać wymaganiom stawianym przez pracodawców.

Co mi się najbardziej podobało w pracy z Agnieszką?
Na pewno otwarta i szczera atmosfera oraz doskonała organizacja całego cyklu. Każde spotkanie to ustalenie konkretnych działań i kopniak energetyczny. Po pierwsze Agnieszka zaraża swoją energią i charyzmą (skoro sama potrafi tak skutecznie realizować cele, to znaczy, że ja też mogę jak dobrze pocisnę….) a po drugie motywuje i egzekwuje zlecone zadania, dlatego trzeba się spiąć i dowieźć 🙂

Polecam!
Jeśli nawet jeszcze nie do końca wiecie czy i jakie zmiany chcecie wprowadzić w życiu zawodowym, polecam konsultacje z Agnieszką. Spojrzycie na swoje dotychczasowe doświadczenie na nowo i otworzycie się na nowe perspektywy.

Konrad Satinphoto

Spotkania z Agnieszką to inwestycja w siebie, która procentuje od pierwszych minut. Otwartość i dynamika prowadzonych rozmów, pozwala na szybkie dojście do sedna sprawy, wyłaniają się konkrety, kolejne kroki mające doprowadzić na do obranego celu lub do jego wytyczenia.
Niezmiernie cenię sobie doradztwo Agnieszki, konstruktywne i merytoryczne wskazówki jakie daje pomogły mi zbudować mój plan na przyszłość w sferze zawodowej.
Jeśli zastanawiacie się jak poprowadzić swoją karierę, polecam skontaktować się z Agnieszką.

Marta Molka, sektor logistyki

Agnieszka to wyjątkowa osoba, która inspiruje do działania 💪Jest Ekspertem w dziedzinie rozwoju zawodowego. Jeśli chcecie: zainwestować w siebie, popracować nad swoimi kompetencjami, odkryć nieznane i rozwinąć się zawodowo to pozwólcie Agnieszce dmuchnąć w Wasze skrzydła 😁Polecicie wysoko 😉 Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska kłaniam się i oddaje wszelkie uznanie. Dziękuje! Jesteś wielka 🥳🏆🚀🧨🧚

Klaudia Wolszczak

Muszę przyznać, że miałam ambiwalentny stosunek do coachingu. Ale, ale …W życiu – również zawodowym- dochodzi niekiedy do sytuacji w których logika miesza się z emocjami i ciężko oddzielić fakty od odczuć. Współpraca z Agnieszką pomogła mi poukładać cele. Agnieszka jest bardzo profesjonalna, ale i niezwykle ludzka. Słucha, nie ocenia. Wspiera, nie wywiera presji. Posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i szczerość, szczerość dzięki której nawet nie wiesz w którym momencie otwierasz się jak jak kokon przed wypuszczeniem motyla. Agnieszka to świetny doradca biznesowy, którego serdecznie polecam.

Monika Kotylak

Chcę zarekomendować Agnieszkę jako profesjonalnego doradcę w obszarze rozwoju zawodowego oraz poszukiwania pracy. Miałam przyjemność pracować z Agnieszką i zobaczyć jej zaangażowanie, szeroką wiedzę i doświadczenie. Jest osobą zdecydowanie godną polecenia jako mentor i coach. Jest ekspertem w swojej dziedzinie. Polecam!

Katarzyna Świniarska

Referencje od firm