Agnieszka pomogła mi w planowaniu i organizacji pracy. W trakcie naszych spotkań uświadomiłam sobie jakie mogę stosować metody by sama zmotywować się do dalszego działania, szczególnie w momentach spadku energii; jak planować i co zrobić by moja praca była bardziej efektywna. Agnieszka…
Patrycja
Sektor doradztwa - prywatna firma
przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. O mnie

O mnie

Pomogę Ci zbudować karierę o jakiej marzysz gdyż jestem coachem kariery z ogromnym doświadczeniem w biznesie wielu branż, praktykiem HRowcem i osobą prowadzącą własny biznes. Jednym słowem coach praktyk do Twoich usług.

Więcej o mnie: Posiadam certyfikat International Coaching Community – ICC oraz certyfikat Coacha Kryzysowego. Od ponad 15 lat profesjonalnie zajmuję się sprawami związanymi z rekrutacją, rozwojem pracowników, zarządzaniem zespołami, wyłanianiem potencjałów i talentów, czy awansach w takich sektorach jak FMCG, farmacja, gastronomia (HoReCa), retail, produkcja, budownictwo. Duże doświadczenie wyniesione z firm dużych i małych oraz prowadzenie własnej firmy pozwala mi dobrze zrozumieć problemy z jakimi mierzą się moi Klienci.

Od ponad 7 lat z powodzeniem wspieram swoich Klientów w znalezieniu wymarzonej pracy, świadomym kształtowaniu swojej kariery zawodowej, leadreshipie oraz wszystkich wyzwaniach, jakie stają się ich udziałem na co dzień w organizacjach, w których pracują. Moi Klienci wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez, Shell, Auchan, Huwei, Leroy Merlin, Grupa Żywiec, Lego, Red Bull, Ecco oraz z firm prywatnych.

Charakteryzuje mnie wysoka skuteczność, - prawie 100% moich Klientów osiąga zamierzone cele zawodowe.