Bardzo się cieszę, że spotkałam Agnieszkę Miliszkiewicz-Pajdzińską na swojej drodze. Jestem jej wdzięczna za bycie dla mnie wspierającą, życzliwą, ale też… wymagającą mentorką. Na swoim przykładzie mogę z przekonaniem powiedzieć, że Agnieszka potrafi dostrzec potencjał, jaki tkwi w drugim człowieku. Doświadczyłam tego…
Beata Skwierczyńska, HR
przeczytaj całość

O mnie

Pomogę Ci zbudować karierę o jakiej marzysz gdyż jestem coachem kariery i doradca zawodowym z ogromnym doświadczeniem w biznesie wielu branż, praktykiem HRowcem i osobą prowadzącą własny biznes. Jednym słowem coach praktyk do Twoich usług.

Więcej o mnie: Posiadam certyfikat International Coaching Community – ICC oraz certyfikat Coacha Kryzysowego. Od ponad 15 lat profesjonalnie zajmuję się sprawami związanymi z rekrutacją, rozwojem pracowników, zarządzaniem zespołami, wyłanianiem potencjałów i talentów, czy awansach w takich sektorach jak FMCG, farmacja, gastronomia (HoReCa), retail, produkcja, budownictwo. Duże doświadczenie wyniesione z firm dużych i małych oraz prowadzenie własnej firmy pozwala mi dobrze zrozumieć problemy z jakimi mierzą się moi Klienci.

Od ponad 8 lat z powodzeniem wspieram swoich Klientów w znalezieniu wymarzonej pracy, świadomym kształtowaniu swojej kariery zawodowej, leadreshipie oraz wszystkich wyzwaniach, jakie stają się ich udziałem na co dzień w organizacjach, w których pracują. Moi Klienci wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez, Shell, Auchan, Huwei, Leroy Merlin, Grupa Żywiec, Lego, Red Bull, Ecco oraz z firm prywatnych.