“Coaching” – to magiczne słowo, które znałam i wydawało mi się, że znam dopóki nie miałam okazji skorzystać. Zawsze trapiły mnie relacje biznesowe (…). Pomimo dużego doświadczenia związanego z uczestniczeniem w rozmowach rekrutacyjnych zawsze zastanawiałam się, czy to co mnie się wydaje…

Kasia

Sektor handlowy/retail

przeczytaj całość
  1. Strona główna
  2. O mnie

O mnie

Nazywam się Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska. Jestem zawodowym Career Coachem, posiadam certyfikat International Coaching Community – ICC. Od ponad 12 lat profesjonalnie zajmuję się sprawami związanymi z rekrutacją, rozwojem pracowników, zarządzaniem zespołami, wyłanianiem potencjałów i talentów, czy awansach w takich sektorach jak FMCG, farmacja, gastronomia (HoReCa), retail, produkcja, budownictwo. Pracując kilkanaście lat jako manager oraz zarządzając Działami HR rozumiem i znam działanie procesów personalnych zachodzących w firmach. Jestem także członkiem Toastmasters International oraz Mentorem w Fundacji Liderek Biznesu.

Od ponad 5 lat z powodzeniem wspieram swoich Klientów w znalezieniu wymarzonej pracy, świadomym kształtowaniu swojej kariery zawodowej, leadreshipie oraz wszystkich wyzwaniach, jakie stają się ich udziałem na co dzień w organizacjach, w których pracują. Moi Klienci wywodzą się z takich firm jak Johnson & Johnson, Google, Sturbucs, Triumph, Inco Veritas, Accenture, Agora SA, Adidas, Reckitt Benckiser, Wiedza i Praktyka, Sanofi, Mondelez.

Charakteryzuje mnie wysoka skuteczność, - prawie 100% moich Klientów osiąga zamierzone cele zawodowe.
Menu