Agnieszka zainspirowała mnie do przeanalizowania istotnych dla mnie aspektów życia oraz zmobilizowała do określonego działania. Sesje umożliwiły mi szerszy ogląd mojej sytuacji zarówno życiowej, jak i biznesowej. Sesje pokazały mi również jak uporządkować swoją pracę i swoje myśli, a nawet życie prywatne! Dzięki…

Coaching kariery – proces indywidualny

Jak przebiega proces coachingu kariery?

Spotkanie zapoznawcze

 • Zaczynamy od bezpłatnego spotkania konsultacyjno – zapoznawczego, na którym opowiesz o swojej sytuacji oraz celach jakie chcesz osiągnąć. Jeśli zdecydujesz się na współpracę podpsujemy umowę w której zawarte będą takie informacje jak zakres pracy, czas trwania sesji, częstotliwość, płatność, zasady odwołania sesji, punktualność, poufność itd.

Spotkanie 1 – Audyt zasobów

 • Na pierwszym spotkaniu dokonujemy przeglądu Twoich mocnych stron, obszarów do rozwoju korzystając z testów Gallupa – CliftonStrengths34 lub Holistic Values.
 • Określamy także wartości jakimi kierujesz się w życiu oraz określamy wizję siebie jaką chcesz osiągnąć.

Spotkanie 2……6

 • Podczas kolejnych spotkań pracujemy wspólnie nad wyznaczonym celem a w tym zmierzymy się z obawami, brakiem wiary w siebie lub strachem przed zmianą, jakie mogą pojawić się w trakcie procesu. Opracujemy także szczegółowy plan dojścia do wyznaczonego celu. Spotkania będą rozpoczynały się od weryfikacji  pracy domowej.
 • Ilość sesji zależeć będzie od złożoności celu jaki chcesz osiągnąć.

Spotkanie końcowe

 • Podsumowujemy wyniki i omawiamy wnioski. Następuje zamknięcie procesu coachingu.

Logistyka

Spotkania trwają 1,5-2 godzinny, częstotliwość – co około 2 tygodnie, forma – on-line/face to face. Podczas procesu wykorzystujemy testy oraz podręcznik, który dostarcza coach. ( Coach jest dostępny między spotkaniami oraz po zakończeniu procesu jako wsparcie dorywcze.)

Coaching kariery – proces dla grupy

 1. W zależności od preferencji spotkania mogą odbywać się:
  1. Na żywo – w biurze na Tarchominie, Warszawa ul. Mehoffera 23/16. Dostępny jest parking przed budynkiem.
  2. On-line.

Zaczynamy?

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Mentor-Coach biznesowy, zawodowy, kryzysowy. Dyrektor HR

Dotarłeś/aś tutaj. To pierwszy krok do zmiany. Teraz czas na kolejny. Napisz i zobaczymy jak mogę pomóc Ci w Twojej dalszej podróży.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.