CHCĘ ZMIENIĆ PRACĘ, ALE BOJE SIĘ REAKCJI RODZINY…

Jak moja klientka.

Pamiętam jedną klientkę, która wykupiła u  mnie proces coachingu kariery. Bardzo chciała awansować w  swojej firmie, co wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania albo przeniesieniem się do innej części firmy. Na początku szło dobrze. Zrobiłyśmy analizę SWOT i test CliftonStrengths 34. Wydawało się, że jest pewna zmiany, do czasu, gdy zobaczyłam, że coś ją blokuje, niby chce, a jednak się mocno waha i czegoś się boi. W końcu okazało się, że czynnikiem, że tak się wyrażę ograniczającym, była mama mojej klientki. Kobieta bała się zrobić coś, co wywoła niezadowolenie jej rodzicielki. Słuchała rzeczy w stylu: „a po co będziesz zmieniać, przecież tu jest dobrze”, „to jest gorsza praca, czy ty ambicji nie masz?” itd. Zanim poszłyśmy dalej, rozprawiłyśmy się z demonami i ciągłym zastanawianiem się, co mama może powiedzieć i to był przełom..

 

Jeśli chciałbyś podobnie jak moja bohaterka odważniej i bez strachu dokonać zmiany w karierze zawodowej przyjdź na mój bezpłatny webinar 6 lipca o godzinie 19:00.

  • W ciągu 60 minut pokażę Ci jak pokonać strach i obawy przed zmianą.
  • Zademonstruję praktyczne narzędzia.
  • Omówię przykłady własne i moich klientów.
  • Otrzymasz PREZENT, który będzie dla Ciebie inspiracją i pomoże podjąć decyzję o zmianie kariery zawodowej!

Nie może Cię zabraknąć zapraszam!

LINK do zapisu znajdziesz TUTAJ https://webinar.webtolearn.io/278-008-590

 

#sposobnakariere #AgnieszkaMP #coaching #kryzys #biznes #praca #kariera

 

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.