☑️Czy masz już naprawdę dość pracy, której nie lubisz?
☑️Czy nie chcesz tkwić na stanowisku, które nie daje Ci satysfakcji?
☑️Czy chciałbyś uwolnić się od przekonania, że jesteś za stary na zmianę kariery?
Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to mam dla Ciebie propozycję. Przystąpienie do Programu „Nowa Kariera 35+”
Program ułożony jest tak, abyś w ciągu maksymalnie 12 miesięcy dokonał zmiany zawodowej, jaką sobie zaplanujesz.
Program to 7 kroków:
W etapie pierwszym dowiesz się jakimi talentami dysponujesz. Na nich będziemy budować Twoją dalszą karierę. W tym celu wykonamy i omówimy testy CliftonStrenghts34 (testy Gallupa).
W etapie drugim zdefiniujesz, czego tak naprawdę chcesz, a czego bardzo nie chcesz. Czego oczekujesz od swojej kariery zawodowej. Jakie są Twoje priorytety życiowe i zawodowe.
W trzecim kroku wykonasz audyt swoich zasobów. Uzmysłowisz sobie, jakie kompetencje i wiedzę oraz zasoby już posiadasz w kontekście zawodowym oraz czym kierujesz się w życiu, czyli jakie są Twoje wartości.
Etap piaty. Dowiesz się jak zaplanować kolejne kroki, które doprowadzą Cię do nowej pracy. Krok po kroku ułożymy plan główny i plany awaryjne, tak byś czuł się bezpiecznie w zmianie jaka się dokonuje.
W etapie siódmym zrozumiesz, że lęk i obawy da się okiełznać, przekuć na coś dobrego i ekscytującego.
 
Obejrzyj video aby się przekonać, jak zmienić karierę zawodową i umów się na bezpłatną konsultację!

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.