Bardzo Ci dziękuję za wczorajsze spotkanie, niezwykle cenne dla mnie. Szkoda że dopiero teraz zdecydowałam się na zrobienie testu Gallupa, on naprawdę wiele mi wyjaśnił, nakierował na dalsze kroki zawodowe. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :).…
Katarzyna, sektor marketingu
przeczytaj całość

Testy Holistic Values

 • Test składa się z 40 pytań i bada sposób, w jaki patrzysz na świat w różnych kontekstach i sytuacjach. Badanie podzielone jest na 3 części – indywidualną, zawodową oraz profil zmiany.
 • Aby otrzymać pełen obraz siebie, najlepiej wykonać wszystkie trzy testy.
 • Każdy z nich opisuje inną sferę życia. Profil indywidualny bada system wartości, którym się obecnie najczęściej kierujesz (obecnie, ponieważ ten potrafi zmieniać się w życiu). Test sprawdza też, co jest dla ciebie ważne, gdy znajdujesz się w sprzyjającym, przyjaznym środowisku, a także jakie strategie uruchamiasz, kiedy jesteś pod wpływem presji. Profil zawodowy ukierunkowany jest na zbadanie twojej etyki w pracy i wskazanie środowiska zawodowego, które będzie najbardziej sprzyjające temu, abyś się rozwijał, czuł się usatysfakcjonowany finansowo i miał poczucie sensu tego, co robisz. Bada również twoje indywidualne predyspozycje oraz wartość, jaką wnosisz do organizacji. Profil zmiany określa z kolei poziom napięcia psychicznego, jaki towarzyszy ci w ostatnim czasie.
 • Po wykonaniu testu uczestnik otrzymuje bardzo obszerne raporty.

Jak przebiega konsultacja z Holistic Values?

 • Otrzymujesz link  i w domu wykonujesz test – około 60 minut.
 • Następnie spotykamy się on-line lub na żywo i dokładnie omawiamy wyniki (2 raporty)  ze szczegółowym uwzględnieniem Twojego celu zawodowego.
 • Spotkanie trwa 1,5-2 godzin.
 • Więcej informacji znajdziesz na stronie https://space.holisticvalues.pl/public/www/hvalues
 • Koszty wahają się w zależności od rodzaju testu. Koszt za wszystkie testy to nieco ponad 500 PLN, ale coachowie otrzymują specjalne, niższe ceny dzięki zakupowi większych pakietów – finalny koszt 320 PLN. Koszt konsultacji 450 zł.

Zaczynamy?

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Mentor-Coach biznesowy, zawodowy, kryzysowy. Dyrektor HR

Dotarłeś/aś tutaj. To pierwszy krok do zmiany. Teraz czas na kolejny. Napisz i zobaczymy jak mogę pomóc Ci w Twojej dalszej podróży. 

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.