Serdecznie polecam Agnieszkę każdemu, kto gdzieś się pogubił na swojej drodze zawodowej. Agnieszka to energia, profesjonalizm, szczerość i uczciwość zawodowa – wspaniałe cechy, które dają takiego kopa, że może być tylko lepiej!

Testy Instytutu Gallupa – Clifton Strengths34

  • To, co wyróżnia Cię spośród innych, to Twoje unikalne talenty. Twoje naturalne zdolności i reakcje na określone sytuacje.
  • Talenty są jak nasze “DNA”. Skuteczne wykorzystanie naszych silnych stron w pracy,  jest bardziej efektywne  niż próby budowania ekspertyzy w obszarach, które nie są dla nas naturalne.
  • Instytut Gallupa badał różne talenty potrzebne do osiągnięcia sukcesu w różnych zawodach. Ich analiza pozwoliła zidentyfikować ponad 150 talentów w dziesiątkach ról zawodowych.  Test talentów Instytutu Gallupa, ocenia obecność 34 cech określanych jako talenty. Te naturalne wzorce myślenia, reakcji i działania mają wpływ na sposób, w jaki postrzegamy i przetwarzamy rzeczywistość oraz nasze osiągnięcia w konkretnych obszarach – także w sferze zawodowej.

Jak przebiega konsultacja z Gallupem?

  • Otrzymujesz link  i w domu wykonujesz test – około 45 minut.
  • Następnie spotykamy się on-line lub na żywo i dokładnie omawiamy wyniki (2 raporty)  ze szczegółowym uwzględnieniem Twojego celu zawodowego.
  • Otrzymujesz także dodatkowo raport, którego nie ma standardzie tj. talenty z ostatnich pozycji testy, które mogą spowolnić rozwój talentów z pierwszej 10-tki.
  • Spotkanie trwa 1,5-2 godzin.
  • Koszt testu 315 PLN (koszt ze strony Instytutu Gallupa), koszt konsultacji 450 zł.

Zaczynamy?

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Mentor-Coach biznesowy, zawodowy, kryzysowy. Dyrektor HR

Dotarłeś/aś tutaj. To pierwszy krok do zmiany. Teraz czas na kolejny. Napisz i zobaczymy jak mogę pomóc Ci w Twojej dalszej podróży. 

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.