Zdjęcia biznesowe

Aktualności, Doradztwo rekrutacyjne
Poprzedni wpis
Impreza firmowa
Następny wpis
Ułatw sobie życie. To naprawdę proste.

Od jakiegoś czasu robię badania swojej aktywności na profilu LinkediIn. Wiele odpowiedzi na pytanie o moją widoczność w sieci oscyluje wokół zdjęcia profilowego. Po pierwsze, że jest, po drugie że coś mówi, że zachęca do kontaktu.

Czyli jest to sprawa ważna.

Zdjęcia przydają się nie tylko na Li, ale też do publikacji, folderów, artykułów, do pracy. Dlatego warto pomyśleć o sesji fotograficznej, która dostarczy dobrego materiału do użytku na kilka lat (przy założeniu dbania o swoje zdrowie i konsumowanie życia w mało destrukcyjny sposób).

Taką sesję zrobiłam i sobie. Łatwo nie było bo jak mawia mój kolega „modelce nadgryzionej zębem czasu” trudniej wykrzesać z siebie „to coś”.

Bardzo jednak pomaga w takich przypadkach fotograf. Nie tylko biegły w arkanach sztuki fotografii, ale przede wszystkim relacyjny, budujący atmosferę zaufania, wiedzący jak podejść „modelkę”, żeby ujęcie wyszło. Takim fotografem jest #Rafał Nebelski, któremu dziękuję za przełamanie oporów oraz obaw. To zresztą entuzjasta natury oraz samochodów starych i nietuzinkowych co widać w jego zdjęciach. Polecam profil na LI.