Impreza firmowa

Doradztwo rekrutacyjne
Poprzedni wpis
Program rekomendacji
Następny wpis
Zdjęcia biznesowe
Impreza firmowa – czyli to co zdarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas.

No, nie wiem.

+ Czasy z przed Covid obfitowały w imprezy firmowe, integracje, konferencje. Na dziś zostały wstrzymane lub odbywają się w innej formie (małe grupy, maseczki, tylko plener, on-line etc).

Spotkania towarzyskie po pracy dawały możliwość poznania się od innej strony, dostrzeżenia mniej formalnych cech charakteru naszych współkolegów. Cech które w pracy nie miały okazji się ujawniać. Czasem kolega, którego się nie lubiło okazywał się całkiem przyjemnym osobnikiem, a koleżanka z działu nagle traciła charakter nudziary.

+ Na spotkaniach firmowych dzieje się wiele, pokazujemy się z innej, mniej sztywnej strony. Jest luźniej, alkohol „nieco” zamazuje granice, człowiek czuje się jakby lżejszy i odważniejszy…

+ Pamiętajmy jednak, że impreza firmowa to jednak nadal „środowisko pracodawcy”. Jaki nie byłby charakter spotkania to obowiązują podobne zasady dobrego wychowania, bezpieczeństwa, profesjonalizmu co na co dzień w biurze, fabryce, czy u klienta. Pewnych rzeczy po prostu nie da się „od zobaczyć”.

+ Kiedy kurz po covidzie opadnie, a firma zainwestuje w imprezę firmową pamiętajmy o dobrej zabawie, ale w granicach przyzwoitości.