Czego boi się szef?

Aktualności, Doradztwo rekrutacyjne
Poprzedni wpis
Co zrobić jeśli boisz się zmienić pracę?
Następny wpis
Strach to taka blokada na kołach

BOJĘ SIĘ, ŻE NIE WYSTARCZY PRACY DLA WSZYSTKICH – CZYLI STRACH SZEFA FIRMY

Przykład z życia mojego Klienta.

Klient, nazwijmy go Franciszek, posiadający własną działalność, doszedł do wniosku, że jako jednoosobowa firma sięgnął już sufitu i nie jest w stanie dalej rozwijać swojej firmy, bo doba ma tylko 24 godziny. Po omówieniu tego, jak chciałby, aby firma wyglądała, w  przyszłości i  co jest potrzebne, aby dojść do tej wizji, Franciszek doszedł do wniosku, że musi zatrudnić pracowników. To było jedyne wyjście. Jak się jednak okazało, pomimo wiedzy miał w  sobie silny opór przed zatrudnieniem. Kiedy rozłożyliśmy ten opór na czynniki pierwsze, doszliśmy do wniosku, że u  jej podstaw kryje się lęk przed tym, czy będzie wystarczająco dużo pracy dla nowej osoby oraz czy jakość pracy będzie tak samo wysoka, bo jak wiadomo, szef robi wszystko najlepiej. I bardzo dobrze się stało, że do tych obaw doszliśmy, ponieważ do każdej z  nich można było ułożyć plan działania – plan A, B, C. Jeśli stanie się tak, że pracy nie będzie, to zastosuje plan A, jeśli jakość serwisu spadnie, to wykona plan B itd. W  tym wypadku wystarczyło stworzyć pewną predykcję, aby oswoić się z możliwymi scenariuszami, które może przynieść nowa sytuacja.

Jeśli chciałbyś podobnie jak Franciszek odważniej i bez strachu dokonać zmiany w karierze zawodowej przyjdź na mój bezpłatny webinar 6 lipca o godzinie 19:00.

  • W ciągu 60 minut pokażę Ci jak pokonać strach i obawy przed zmianą.
  • Zademonstruję praktyczne narzędzia.
  • Omówię przykłady własne i moich klientów.
  • Otrzymasz PREZENT, który będzie dla Ciebie inspiracją i pomoże podjąć decyzję o zmianie kariery zawodowej!

Nie może Cię zabraknąć zapraszam!

LINK do zapisu znajdziesz TUTAJ https://webinar.webtolearn.io/278-008-590

#sposobnakariere #coaching #kariera #praca #biznes #strach

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.