STRACH JAK BLOKADA NA KOŁACH ŹLE ZAPARKOWANEGO SAMOCHODU

Anka pracuje, jako psycholog w firmie. To już 4 lata. Osiągnęła wszystko co możliwe, jest szanowana a szefowie są zadowolenie z jej pracy. Niby wszystko w porządku, a jednak coś doskwiera.

To coś to ogromna potrzeba realizacji swojej kariery zawodowej zupełnie w innym temacie. Anka chce pracować jak instruktor fitnessu. Kocha trampoliny, kocha motywować podopiecznych, kocha ćwiczenia, zaduch w sali po dobrym treningu. W sumie prowadzi już nawet grupy (wieczorami, po swojej pracy w firmie), ale boi się postawić kropkę nad „i” lub przerwać pępowinę z obecną firmą – jak kto woli. Strach przed nieznanym paraliżuje ją jak blokada na kołach w samochodzie.

Pomimo wsparcia rodziny, pomimo opracowanego planu, pomimo „zdrowego rozsądku, który mówi dasz rade bo to obliczyłaś”, boi się…

Co może zrobić Anna aby się nie bać i podjąć „męską decyzję” o tym opowiem na webinarze 6 lipca!

Jeśli chciałbyś odważniej i bez strachu dokonać zmiany w karierze zawodowej przyjdź na mój bezpłatny webinar 6 lipca o godzinie 19:00.

  • W ciągu 60 minut pokażę Ci jak pokonać strach i obawy przed zmianą.
  • Zademonstruję praktyczne narzędzia.
  • Omówię przykłady własne i moich klientów.
  • Otrzymasz PREZENT, który będzie dla Ciebie inspiracją i pomoże podjąć decyzję o zmianie kariery zawodowej!

Nie może Cię zabraknąć zapraszam!

LINK do zapisu znajdziesz TUTAJ https://webinar.webtolearn.io/278-008-590

 

#sposobnakariere #coaching #kariera #praca #biznes #strach

 

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.