NO TO TERAZ TO SIĘ OKAŻE KTO SPRZĄTA W DOMU!!!

Taki news z #PULSHR.

Rząd Hiszpanii rozpoczął opracowywanie aplikacji na telefony komórkowe, która pokaże kto poświęca najwięcej czasu na wykonywanie domowych obowiązków. Będzie chodziło o ilość i co konkretnie jest przez kogo robione. W ten sposób chcą walczyć z dyskryminacją kobiet.

Jak się tak zastanowić, to wg mnie wyniki będą oczywiste. Pewnie podobnie w innych krajach. Panie są bardziej obciążone. Łącza pracę i opiekę nad domem. I tak wiem, że mamy na LI wielu Panów, którzy są naprawdę spoko, i razem z paniami podejmują trud opieki nad dziećmi. Jednak wierzcie, że jesteście w mniejszości.

Co ta aplikacja da? I co zrobią z tymi wynikami? Poczekamy, zobaczymy.

Wzięlibyście udział w takim badaniu?

📒👨🏼‍🎓📒 Jeśli tematy rozwoju kariery są Ci bliskie (tak na serio😉) zapisz się do mojego newslettera.

Otrzymasz PREZENT – narzędzie, które pomoże Ci uporać się z 4 głównymi powodami blokującymi Cię przed zmiana kariery zawodowej!

#sposobnakariere #AgnieszkaMP #coaching #kryzys #biznes #praca #kariera

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.