Jaki jest najlepszy wiek na zmianę kariery?

Aktualności
Poprzedni wpis
Kobieta kierowcą autobusu
Następny wpis
Kto sprząta w domu?

Jaki jest najlepszy wiek na zmianę kariery zawodowej?

Ja powiem, że każdy.

90% moich klientów to osoby między 35 a 50 rokiem życia. W tym wieku dopada nas – można powiedzieć – kryzys życia, kryzys pracy.

Zaczynamy „przemyśliwać” sobie pewne sprawy. Zastanawiać się, czy ja do końca życia chcę robić to co robię? Zostało mi jeszcze połowa. Już niedługo może będę bardzo stary, nie będę w stanie pracować, nie będę mieć siły. Czy na pewno chcę robić to co robię obecnie?

Coraz częściej także trafiają do mnie też klienci młodzi – 27-25 28 lat. Takim osobom także pomagam i niezmiernie cieszy mnie to, że te osoby już zadają tak świadome pytania odnośnie kariery zawodowej, pytają o swoje talenty, swoje kompetencje. Zastanawiają się czy one faktycznie chcą robić to co robią? Czy na przykład wybrali taką ścieżkę bo rodzice im ją sugerowali?

Ja takiej świadomości nie miałam. W szkołach mnie tego nie uczyli. Rodzice pracowali w zakładzie pracy przez 30, 40 lat. W tej chwili wszystko się zmienia.

Jaki jest najlepszy czas na zmianę kariery zawodowej? Uważam, że każdy o ile decyzja jest przemyślana i chcesz wziąć byka za rogi!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak wziąć byka za rogi, odważniej i bez strachu dokonać zmiany w karierze zawodowej przyjdź na mój bezpłatny webinar 6 lipca o godzinie 19:00.

  • W ciągu 60 minut pokażę Ci jak pokonać strach i obawy przed zmianą.
  • Zademonstruję praktyczne narzędzia.
  • Omówię przykłady własne i moich klientów.
  • Otrzymasz PREZENT, który będzie dla Ciebie inspiracją i pomoże podjąć decyzję o zmianie kariery zawodowej!

Nie może Cię zabraknąć zapraszam!

LINK do zapisu znajdziesz TUTAJ https://webinar.webtolearn.io/278-008-590

 

#sposobnakariere #coaching #kariera #praca #biznes #strach

 

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.