Praca z Klientem on line

Coaching, Doradztwo rekrutacyjne
Poprzedni wpis
Moja pierwsza książka
Następny wpis
Fragment książki

Czy spotkanie coachingowe on line jest tak samo wydajne jak „na żywo”? Pytanie tak przy okazji wakacji i bycia z daleka od domu.

Tak jest tak samo dobre o ile Klient ma spokój w pomieszczeniu z którego się łączy. Ja zastrzegam taki wymóg w umowie, inaczej nie ma skupienia a rozpraszacze zabierają cenne minuty. Kilka razy zdarzyło się, że podczas spotkania wchodziły dzieci, pies albo mąż. Niestety spotkanie od razu traci na płynności, wybija z rytmu i traci na wartości.

W spotkaniach na żywo korzystam z papieru, postitów, podręcznika, testów i innych narzędzi. Jednak to samo można zrobić on line. Często wcześniej wysyłam część materiałów jakie mogą się przydać kurierem albo proszę o ich wydrukowanie, uprzedzam by mieć pod ręką długopis i kartki.

Spotkania on line dają możliwość wielu osobom połączyć się z różnych miejsc na ziemi. Ja takie sesje miałam z osobami z USA, Brazylii, Czech, Finlandii, Ukrainy, Białorusi, Szwecji i Rosji (ostatni kraj przed wybuchem wojny) i wielu miast w Polsce. Mnie to osobiście kręci.

Nie przeczę, że mam też Klientów, którzy chcą i wymagają by spotkać się osobiście. I tak robimy. Wedle życzenia. Elastyczność w każdym calu. Klient ma się czuć dobrze i pewnie. Koniec.

#AgnieszakMP #coachingrecruitment #coaching #binzes #praca #biznes #kryzys #pracazdomu

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.