Work life balance

Aktualności, Coaching
Poprzedni wpis
Płacz w pracy
Następny wpis
Kariera dzieci

Czego większość ludzi nie uświadamia sobie jeśli chodzi o WORK LIFE BALANCE

Bardzo modny, żeby nie powiedzieć oklepany temat. Tylko pytanie, czy wszyscy rozumiemy go tak samo? Czy wszyscy mamy taka samą definicję work life balance, żeby o niej w ogóle rozmawiać?

Założę się, że gdybym zapytała Was co dla Was oznacza „wlf” każdy powiedziałby co innego: dla jednych, że pracują maksymalnie 8 godzin dziennie, dla i innych, że praca z domu, jeszcze inni powiedzą, broń boże weekendy albo szef dzwoniący na urlopie….

Będą wśród nas także i tacy, którzy powiedzą, że w pracy odpoczywają, a gehenna zaczyna się w domu. I to zaburza ich work life balance, bo pracę zdecydowanie gorszą mają w domu z dziećmi, z żoną, z partnerem… bo nie ma podziału obowiązków i szacunku.

Także wkładam kij w mrowisko i zapraszam do obejrzenia kilkuminutowego filmu – dla wygodniejszego oglądania z napisami😊

LINK do filmu

#sposobnakariere #coaching #worklifebalance #kryzys #biznes #praca

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.