5 wskazówek które pomogą nie spóźniać się do pracy

Nauka i samokształcenie
Poprzedni wpis
Z kim nie pracuję?:)
Następny wpis
Introwertyk nie będzie dobrym szefem?

5 WSKAZÓWEK, KTÓRE POMOGĄ CI NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ DO PRACY!

Bieganina rano, minuty biegną jak szalone. Dziecko płacze, tosty się przypaliły, no i w co tu się ubrać… jak ten Struś Pędziwiatr (tylko, że on zawsze zdąża).

Wynik u nas? Spóźnienie do pracy. Znowu trzeba się tłumaczyć.

Znam z autopsji, jako mama dwójki dzieci i osoba dojeżdżająca do biura prawie godzinę (gdy nie ma wypadku po drodze).

Co ja robię, by ranne wyjście było mniej stresujące?

  1. Szykuję sobie ubrania już wieczorem. Włącznie z butami i dodatkami. Kiedy dzieci były małe, także ubrania dla dzieci. I tak wiem pogoda może być różna, ALE zawsze możesz to sprawdzić wieczorem.
  2. Szykuję jedzenie do pracy i dla dzieci już wieczorem. Bez przesady kanapka zrobiona wieczorem nie będzie aż tak „nieświeża”, jak ta zrobiona rano.
  3. Przygotowuję to co mam zabrać do pracy w jednym miejscu. Laptop, dokumenty, buty na zmianę…. itd.
  4. Kładę się o NORMALNEJ porze. Tak wiem, że kolejny odcinek Netflixa bardzo kusi, ALE rano trzeba wstać.
  5. Umawiam się sama z sobą i z dziećmi o której wychodzimy rano. To jest czas, gdy każdy ma być w samochodzie. Inaczej – jak na lotnisku – odlatujemy bez Ciebie😊

Co dorzucicie do tej listy?

📒👨🏼‍🎓📒 Jeśli tematy rozwoju kariery są Ci bliskie (tak na serio😉) zapisz się do mojego newslettera. LINK www.coachingirekrutacja.pl/newsletter

Otrzymasz PREZENT – narzędzie, które pomoże Ci uporać się z 4 głównymi powodami blokującymi Cię przed zmiana kariery zawodowej!

#sposobnakariere #AgnieszkaMP #coaching #kryzys #biznes #praca #kariera

 

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.