JAKIE OSOBY NIE POWINNY ZE MNĄ PRACOWAĆ?

  1. Takie, które nie lubią osób bardzo ekspresyjnych. Jak gestykuluję, macham rękami😊
  2. Dalej takich które nie lubią osób, które mówią szybko dosadnie i są pragmatyczne, bo ja właśnie do nich się zaliczam.
  3. Na pewno nie powinny zgłaszać się do mnie osoby, które nie mają motywacji do tego, żeby w proces zmiany kariery w ogóle pójść. Czyli na przykład żona mi kazała, albo ktoś mi dał na prezent, chociaż tego akurat nie praktykuję.
  4. Albo takich myślących: no dobra może by mi się przydało to spróbuję.
  5. Na pewno nie powinny zgłaszać się do mnie osoby, które uważają że na jednym spotkaniu zadzieje się MAGIA, bo tak się nie stanie. Tutaj nie ma czarów. Tutaj jest ciężka praca zwłaszcza między sesjami. Wykonujecie pracę domową, więc jeżeli ktoś nie lubi wykonywać pracy domowej, wychodzić ze strefy komfortu i traktować całego procesu zmiany kariery i osiągnięcia swojego celu w obszarze kariery na poważnie – to niech się do mnie nie zgłasza.

DLA KOGO JESTEM?

DLA TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY LUBIĄ PRAGMATYCZNIE, ENERGICZNIE, DOSADNIE, KIEDY SIĘ NIE CUKRUJE.

Ja mówię jak jest i z całych sił dopinguję KLIEBTOWI, żeby zrealizował swój cel. Między sesjami sprawdzam pracę domową i jestem cały czas do dyspozycji. Z takimi osobami bardzo chętnie będę współpracować.

Więc komu się podoba to jaki mam styl, to zapraszam do współpracy!

📒👨🏼‍🎓📒 Jeśli tematy rozwoju kariery są Ci bliskie (tak na serio😉) zapisz się do mojego newslettera. LINK www.coachingirekrutacja.pl/newsletter

Otrzymasz PREZENT – narzędzie, które pomoże Ci uporać się z 4 głównymi powodami blokującymi Cię przed zmiana kariery zawodowej!

#sposobnakariere #AgnieszkaMP #coaching #kryzys #biznes #praca #kariera

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.