Coaching on line się nie uda

Coaching
Poprzedni wpis
Wystąpienia publiczne
Następny wpis
Metoda WOOP!

Coaching on line się nie uda

Pytacie czy spotkanie coachingowe on line jest tak samo wydajne jak „na żywo”?

Tak jest tak samo dobre o ile Klient ma spokój w pomieszczeniu z którego się łączy. Ja zastrzegam taki wymóg w umowie, inaczej nie ma skupienia a rozpraszacze zabierają cenne minuty. Kilka razy zdarzyło się, że podczas spotkania wchodziły dzieci, pies albo mąż (w tej kolejności). Niestety spotkanie od razu traci na płynności, wybija z rytmu i powoduje frustracje.

W spotkaniach na żywo korzystam z papieru, postitów, podręcznika, testów i innych narzędzi. Jednak to samo można zrobić on line. Często wcześniej wysyłam kurierem część materiałów jakie mogą się przydać albo proszę o ich wydrukowanie. Uprzedzam by mieć pod ręką długopis i kartki.

Spotkania on line dają możliwość wielu osobom połączyć się z różnych miejsc na świecie. Ja takie sesje prowadziłam z osobami z USA, Brazylii, Czech, Finlandii, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Szwecji i Rosji (przed wybuchem wojny) i wielu miast, miasteczek oraz wsi w Polsce od Bałtyku po Tatry. Mnie to osobiście kręci😊

Nie przeczę, że mam też Klientów, którzy chcą i wymagają by spotkać się osobiście. I tak robimy. Mam do tego celu dostosowane biuro w Warszawie. Wedle życzenia. Elastyczność w każdym calu. Klient ma się czuć dobrze i pewnie. Koniec.

# sposobnakariere #AgnieszakMP #coachingrecruitment #coaching #binzes #praca #biznes #kryzys #pracazdomu

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.