I masz prawo tak myśleć jeśli nigdy nie próbowałeś metody coachingu ALBO próbowałeś, ale trafiłeś na partacza, który skutecznie Cię do tej metody zniechęcił pochłaniając jeszcze Twoje finanse.

Bo Coacha powinno się dobrać tak jak wybiera się jak pediatrę dla sowich dzieci, fryzjera, dentystę, ginekologa, czy ekipę remontową albo restaurację na trzecią rocznice ślubu!

Jak to robić i na co zwracać uwagę by nie dać się nabić w butelkę HOCHSZTAPLEROM prezentuje w krótkim filmie.

O tym, że jestem dobrym coachem niech zaświadczy ostatnia rekomendacja mojej Klientki Moniki Znajdziecie ją  też na moim profilu.

„Muszę przyznać, że miałam ambiwalentny stosunek do coachingu. Ale, ale …W życiu – również zawodowym- dochodzi niekiedy do sytuacji w których logika miesza się z emocjami i ciężko oddzielić fakty od odczuć. Współpraca z Agnieszką pomogła mi poukładać cele. Agnieszka jest bardzo profesjonalna, ale i niezwykle ludzka. Słucha, nie ocenia. Wspiera, nie wywiera presji. Posiada wysokie kompetencje komunikacyjne i szczerość, szczerość dzięki której nawet nie wiesz w którym momencie otwierasz się jak kokon przed wypuszczeniem motyla. Agnieszka to świetny doradca biznesowy, którego serdecznie polecam”.

 

LINK do filmu na YT, w którym znajdziecie wskazówki jak wybrać coacha

📒👨🏼‍🎓📒 A jeśli tematy rozwoju kariery są Ci bliskie zapisz się do mojego newslettera.

Otrzymasz PREZENT – narzędzie, które pomoże Ci uporać się z 4 głównymi powodami blokującymi Cię przed zmiana kariery zawodowej! www.coachingirekrutacja.pl/newsletter

#sposobnakariere #AgnieszkaMP #coaching #kryzys #biznes #praca #kariera

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.