Jak i po co budować sieć kontaktów w social mediach?

Aktualności, Doradztwo rekrutacyjne, Mentoring
Poprzedni wpis
Szefem być, ach szefem być. A może niekoniecznie?
Następny wpis
Serwisy rekrutacyjne
👩‍👩‍👧 Jak i po co budować sieć kontaktów w social mediach? Na przykład po to, aby mieć kogo prosić o rekomendację, o pomoc, o wsparcie gdy stracisz pracę, albo chcesz ją zmienić, albo rozwinąć własny biznes.
 
👨‍👨‍👧Warto o tym pomyśleć zanim stanie się to najgorsze, albo za nim wpadniesz na jakiś pomysł np.: sprzedaży swojego produktu lub usługi.
 
👨‍👨‍👧Kontakty nie zbudują się same, trzeba je pielęgnować i budować stale. To tak jak na konferencji, podchodzisz do interesującej Cię osoby, zagajasz wymieniasz się informacjami. Możecie sobie wzajemnie pomóc, nauczyć się czegoś od siebie. Wiele osób zaczyna o tym myśleć, gdy pali się im grunt pod nogami.
 
👨‍👨‍👧Zapraszaj osoby, które Cię interesują, które pracują w firmach, jakie Ci odpowiadają, w jakich możesz potencjalnie szukać pracy. Zapraszaj osoby, które mogłaby zainteresować Twoja usługa:). Zapraszaj osoby , od których możesz się czegoś nauczać.
 
Z doświadczenia wiem, że jesteśmy chętni do pomocy. Potwierdzają to też osoby z jakimi pracuję.

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.