Coaching

Jakich narzędzi używa się na spotkaniach coachingu kariery?

Poprzedni wpis
Każdy zawód może być pasją!
Następny wpis
NIE WPISUJ RZECZY OCZYWISTYCH DO CV!

Jakich narzędzi używa się na spotkaniach coachingu kariery?

Czy to są tylko pytania? Oczywiście, że nie bo tych narzędzi jest dużo.

Oto niektóre z nich:

1. Testy Gallupa (Cliftonstrentghs34), testy HolisticValues – które pokazują talenty danej osoby, a Holistic jeszcze szerzej przedstawia to w jakim miejscu życia jesteśmy, jakie firmy wolimy, jak lubimy pracować, jak patrzymy na świat. Bada nas faktycznie “holistycznie”.

2. Podręcznik Lidera – autorski zestaw narzędzi. Ćwiczenia otrzymujesz ode mnie kurierem wysyłany do domu przed rozpoczęciem spotkań.

3. Dodatkowe materiały, jakie zgromadziłam podczas kilkunastu lat pracy jako coach, dyrektor personalny: książki, filmy, poradniki, dodatkowe ćwiczenia, kwestionariusze itd. Wszystko zależnie od potrzeb danej osoby i tematu nad jakim pracujemy.

4. Przesyłam także książkę “Sposób na karierę”. Oczywiście to lektura sama w sobie, jednak znajdują się tam tez dodatkowe ćwiczenia do samodzielnej pracy i przykłady zawodowe klientów – problemy i jak sobie z nimi poradzili. To dodatkowa inspiracja.

Także, na spotkaniu nie tylko zadaję pytania, jeśli klient mi pozwoli podpowiadam (wtedy to już mentoring/konsultacja) i używam wielu narzędzi. Wszystko po to by zrealizować cel z jakim klient przychodzi do mnie:)


Jeśli miałbyś pytania natury zawodowej napisz do mnie:)

biuro@coachingirekrutacja.pl

Podziel się tym