KIEDY OSTATNI RAZ KTOŚ PODZIĘKOWAŁ CI ZA DOBRZE WYKONANĄ PRACĘ?

👍 Docenianie w pracy przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Aż 77% ankietowanych badania HRMInstitute wskazuje, że docenianie motywuje ich do dalszej pracy, a 58% uważa, że zwiększa ich zaangażowanie.  CZYLI DA SIĘ ZMOTYWOWAĆ NAPRAWDE MAŁYM KOSZTEM MOI DRODZY, DA SIĘ!

👍 Program feedbacku funkcjonuje w 43% firm, w których pracują ankietowani. PONAD POŁOWA NA RAZIE CZEKA?

👍W pracy najczęściej informację zwrotną otrzymują osoby pracujące w 100% zdalnie lub hybrydowo (odpowiednio 47 i 48% wskazań). Wśród osób pracujących stacjonarnie regularny feedback otrzymuje tylko 30% badanych. I tu powstaje pytanie: CZY SZEFOWIE BOJĄ SIĘ DOCENIAĆ “FACE TO FACE”?

👍Ankietowani najczęściej otrzymują feedback indywidualnie od przełożonego (78% wskazań). Jest to również najbardziej preferowany przez uczestników badania sposób otrzymywania informacji zwrotnej (83% wskazań). SZEFIE – TAK WIELE OD CIEBIE ZALEŻY. ODWAŻ SIĘ! ZYSKASZ W OCZACH ZESPOŁU!

👍Ponad połowa ankietowanych chciałaby również otrzymywać feedback w czasie rozmowy w cztery oczy z koleżanką lub kolegą z pracy i jest to również druga najczęstsza metoda otrzymywania informacji zwrotnych (42% wskazań). CZYLI KOLEGO, KOLEŻANKO POWIEDZ MI CZASEM DOBRE SŁOWO, TO MNIE BARDZO MOBILIZUJE😊

Kapitalny raport, wart przeczytania od deski do deski. Polecam pracownikom, liderom i HRowcom.

Link do raportu

📒👨🏼‍🎓📒 A jeśli tematy rozwoju kariery są Ci bliskie zapisz się do mojego newslettera – www.coachingirekrutacja.pl/newsletter

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.