Testy Holistic Values – alternatywa dla testów Gallupa

Coaching, Nauka i samokształcenie
Poprzedni wpis
Pokolenie Y
Następny wpis
Zdrobnienia imion w pracy…

Jaka jest alternatywa do testów Gallupa?

Mam klientów, którzy już kiedyś zrobili sobie Gallupa i chcieliby poznać siebie od innej strony. Za pomocą innego testu. Mam też klientów sceptyków, którzy Gallupa nie uznają. I ja to szanuję.

Jako coach kariery w swoim porfolio mam wiele ciekawych narzędzi, które pomagają odkryć talenty, wskazać dalsze kroki w karierze zawodowej, pokazać w którym miejscu życia się znajdujemy, jakie firmy są dla nas, a jakie zawody raczej omijamy…

Jednym z takich testów jest Holistic Values – Dynamika Rozwoju.

Można go wykonać za darmo i nawet osoba nie bardzo zaznajomiona z tematem

po przeczytaniu krótkiego opisu będzie wiedziała, kim jest.

Ja używam ich w pracy z moimi klientami w pełnej wersji.

 • Test składa się z 40 pytań i bada sposób, w jaki patrzysz na świat w różnych kontekstach i sytuacjach. Badanie podzielone jest na 3 części – indywidualną, zawodową oraz profil zmiany.
 • Aby otrzymać pełen obraz siebie, najlepiej wykonać wszystkie trzy testy.
 • Każdy z nich opisuje inną sferę życia:
 • Profil indywidualny bada system wartości, którym się obecnie najczęściej kierujesz (obecnie, ponieważ ten potrafi zmieniać się w życiu). Test sprawdza też, co jest dla ciebie ważne, gdy znajdujesz się w sprzyjającym, przyjaznym środowisku, a także jakie strategie uruchamiasz, kiedy jesteś pod wpływem presji. 
 • Profil zawodowy ukierunkowany jest na zbadanie twojej etyki w pracy i wskazanie środowiska zawodowego, które będzie najbardziej sprzyjające temu, abyś się rozwijał, czuł się usatysfakcjonowany finansowo i miał poczucie sensu tego, co robisz. Bada również twoje indywidualne predyspozycje oraz wartość, jaką wnosisz do organizacji.
 • Profil zmiany określa z kolei poziom napięcia psychicznego, jaki towarzyszy ci w ostatnim czasie.
 • Po wykonaniu testu uczestnik otrzymuje bardzo obszerne raporty.

Jak przebiega konsultacja z Holistic Values?

 • Otrzymujesz link  i w domu wykonujesz test – około 60 minut.
 • Następnie spotykamy się on-line lub na żywo i dokładnie omawiamy wyniki (2 raporty)  ze szczegółowym uwzględnieniem Twojego celu zawodowego.
 • Spotkanie trwa 1,5-2 godzin.
 • Koszty wahają się w zależności od rodzaju testu. Koszt za wszystkie testy to nieco ponad 500 PLN, ale coachowie otrzymują specjalne, niższe ceny dzięki zakupowi większych pakietów (także taką specjalną cenę posiadam).

Informacje płynące z raportów bardzo pomagają wybrać drogę w życiu, nie tylko tę zawodową.

I jak dobra alternatywa do Gallupa?

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://space.holisticvalues.pl/public/www/hvalues

Dodaj komentarz

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Administratorem Twoich danych osobowych jest Coaching i rekrutacja Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska z siedzibą przy ul. Mehoffera 23/16, Warszawa 03-131. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i możliwe do wycofania. Więcej informacji na temat procesu przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci praw uzyskasz w Polityce prywatności.